شنبه, 10 خرداد 1399
  • EN
  • ساعت : ۱۱:۲:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ 
  • کد خبر : ۱۵۸۸
تحویل مدارك به اداره كل نظارت و كنترل فنی سازمان نقشه‌برداری كشور
شرکت های مهندسین مشاور از این پس میبایست مطابق دستورالعمل تعیین شده اقدام به ارائه مستندات خود به اداره کل نظارت و کنترل فنی نمایند و از تحویل مستندات خارج از این چارچوب خودداری نمایند.

 

 

قابل توجه شرکت‌های مهندسین مشاور نقشه‌برداری برای تحویل مدارک به
اداره کل نظارت و کنترل فنی سازمان نقشه‌برداری کشور

 

 

 

1- این اداره کل در صورتی مدارک پروژه‌های نظارتی را می‌پذیرد که نامه درخواست کارفرما مبنی بر نظارت پروژه به انضمام اصل قرارداد فی­مابین کارفرما و شرکت مشاور به سازمان نقشه­ برداری کشور ارسال و واصل شده باشد.

2- لازم است نماینده شرکت مشاور ضمن ارائه معرفینامه و کارت شناسایی معتبر ابتدا به واحد توزیع مدارک فنی اداره کل نظارت و کنترل فنی مراجعه کند. از ارسال مدارک توسط پیک، پست یا پست الکترونیک خودداری گردد.

3- ضروری است نامه‌ تحویل مدارک در 4 نسخۀ اصل با مهر و امضای مدیر عامل شرکت مشاور به همراه مدارک فنی به واحد توزیع مدارک فنی تحویل و رسید دریافت شود.

4- ضروری است در نامه‌های تحویل مدارک، فهرست کامل مدارک فنی قید شده باشد. قید تعداد مدارک فنی (از قبیل تعداد اندکس‌ها، تعداد اوراق کروکی و اوراق شناسایی، تعداد پلات‌های گویا، سی‌دی‌ها، هارد دیسک‌ها و...) در نامه تحویل مدارک ضروری است.

5- لازم است نماینده شرکت پس از تحویل مدارک به واحد توزیع مدارک فنی، به دبیرخانه سازمان مراجعه و نامه تحویل مدارک را ثبت نمایند. بدیهی است نامه‌های بدون ثبت در دبیرخانه فاقد ارزش و وجاهت قانونی خواهند بود.

6- مقتضی است با مراجعه به سایت اداره کل نظارت و کنترل فنی به آدرس tc.ncc.org.ir مدارک را طبق دستورالعمل ادارات تابعه تنظیم و آماده نموده و استانداردهای لازم در تهیه گزارش‌های فنی رعایت شده باشد.

7- برای تحویل هارد‌های اکسترنال لازم است هارد‌های اکسترنال ابتدا به مدیریت حراست سازمان تحویل و رسید دریافت گردد. واحد توزیع مدارک فنی صرفاً با رسید مدیریت حراست، نامه‌های تحویل مدارک مشاور را رسید می‌کند و مدارک فنی را تحویل می‌گیرد و از پذیرش مستقیم هرگونه هارد اکسترنال معذور است.

8- لازم است نامه‌های تحویل مدارک با امضای مسئول واحد توزیع مدارک فنی و نماینده مدیریت حراست در دبیرخانه ثبت گردد و نامه‌های بدون دو امضا فاقد اعتبار می­باشند.

9- در تحویل مدارک استرئو لازم است مدارک محاسبات استرئو و مدارک گویاسازی هم‌زمان تحویل گردد و واحد توزیع مدارک فنی از پذیرش مدارک استرئو بدون مدارک گویاسازی معذور است.

10- برای تحویل مدارک فتوگرامتری به واحد توزیع مدارک فنی لازم است عملیات گویاسازی توسط اداره نظارت نقشه ­برداری زمینی تائید نهایی شده باشد و نامه تائید نهایی عملیات گویاسازی از طرف آن اداره صادر شده باشد. اداره نظارت نقشه‌برداری هوایی (استرئوچک) در فرآیند کنترل فنی از عکس‌ها و پلات‌های گویا استفاده می‌کند و از پذیرش مدارک فتوگرامتری بدون عکس‌ها و پلات‌های گویای نهایی معذور است.

11- واحد توزیع مدارک فنی از ساعت 8:30 صبح تا 12 و از ساعت 13 تا 15:30 آماده دریافت یا تحویل مدارک است.

 

در صورت لزوم برای انجام هماهنگی با شماره تلفن 6318 داخلی 2261 (واحد توزیع مدارک) تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.2.0